Linkler

Gençoğlu Mimarlık HAKKINDA

Gençoğlu Mimarlık HAKKINDA

01

GENÇOĞLU MİMARLIK VE İNŞAAT

1981 yılında faaliyetlerine başlayan Gençoğlu grubunun yeni bir koludur. 2017 yılında sırt sırta veren iki kardeşin ortak girişimleri ile kurulmuştur. Önce güven temeline dayalı iş ahlakı ile ticari kaygıları ikinci plana iten ve tamamen müşteri memnuniyetini temel alan bir anlayışla çalışır.

Ortaklarının doktor ve mimar olması projelerin sağlıklı, konforlu aynı zamanda estetik yapılar olmasına zemin hazırlar. Gençoğlu Mimarlık ve İnşaat hem sağlığınızı hem konforunuzu düşünür.

Fonksiyonellik ve estetiğin uyum içinde birleşiminden oluşan projelerini, Avrupa standartlarını temsil eden ve zemin koşullarına uygun bir sağlamlıkta inşa eder. Öngörür, değerlendirir, araştırır, planlar, projelendirir ve hayata geçirir.

Müşterilerine her zaman kazandıran ve onlarla birlikte büyümekten keyif alan bir anlayışla hareket eder. Amacı; en iyisini, en doğrusunu ve en güzelini sunmaktır. Bunu da en ekonomik şartlarla yapmaktır. İlkeli ve prensipli çalışma anlayışından dolayı insanlara güvenle oturabileceği ve depreme dayanıklı yapılar inşa eder.

Tamamlanan ve devam etmekte olan tüm projelerinde/yapılarında kendi kalifiye mimar ve mühendis ekibi ile çalışıp en doğrusunu direkt mimardan halka arz etmektedir. Tüm projelerinde kreatif düzenlemeler, estetik ve ergonomik kullanım alan uygulamaları ile yeni trendlere de açıktır.

Yapılan tüm proje ve yatırımlar toplumun ve ülke insanımızın daha sağlıklı, çağdaş ve sürdürülebilir alanlarda yaşaması içindir.

Gençoğlu Mimarlık ve İnşaat, genç ve dinamik kadrosu ile bu ülkenin yarınlarına güvenir ve sizin için çalışır…

Mimar Yunus Emre GENÇOĞLU

02

GNÇ BECERİLERİMİZ

%

Tasarım

%

Mimarlık

%

Proje

Whatsapp